Kvalitné slovenské sedacie súpravy

Akcie

1. Milí zákazníci, nakupujte dobre a múdro! Celý rok môžete využiť prebiehajúce aktuálne AKCIE našej predajne (aj tie, ktoré sú podporované vyrobcami) tak, že si tovar objednáte s garanciou ceny na termín dodania, ktorý Vám vyhovuje najviac. Podrobnosti Vám radi vysvetlíme u nás v predajni v Bojniciach (ak Vám nevyhovujú naše otváracie hodiny, dohodnite si termín na info@slovsofa.sk alebo na tel. čísle 0905 340 670).

SlovSofa

Nech sa páči príďte sa k nám poradiť vo výbere. Naši zákazníci to využívaju počas celého roka, tak prečo nie aj v lete, keď sú tu mimoriadne ponuky.

Volajte... píšte... príďte!

2. Ak chcete niekomu urobiť radosť, môžete mu darovať darčekovú poukážku na nákup v našej predajni. Výška ceny závisí len od Vás. Darčekové poukážky sú dostupné celoročne. Pre jej kúpu sa zastavte u nás v predajni.

Darčekové poukážky
3. Vážení zákazníci, nakupujte u nás rozumne na splátky. Pri kúpe na splátky máte možnosť nakúpiť tovar bez navýšenia až na šesť splátok. O kúpe tovaru na splátky bez navýšenia vás budeme radi informovať v našej predajni.

Zľava 15 % do konca roka


Webdesign: welp.sk Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.