Vytlačte si darčekové poukážky

Nasledovné darčekové poukážky si môžete vytlačiť, spraviť screenshot, odfotiť… a prísť s nimi do predajne – získate uvedené výhodné zľavy.

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka na nákup v našej predajni v hodnote 50 € na kreslo a 200 € na sedaciu súpravu.

Nie je limitovaná cenou tovaru.

Darčeková poukážka na nákup sedacej súpravy v našej predajni so zľavou -15%. Platí iba pre sadacie súpravy v hodnote vyššej ako 2000 €. 

Darčeková poukážka na nákup sedacej súpravy v našej predajni so zľavou -15%.

Platí iba pre sedacie súpravy v hodnote vyššej ako 2000 €.

Darujte darčekovú poukážku

Ak chcete niekomu urobiť radosť, môžete mu darovať darčekovú poukážku na nákup v našej predajni. Výška ceny závisí len od Vás. Darčekové poukážky sú dostupné celoročne. Pre jej kúpu sa zastavte u nás v predajni.

SlovSofa poukážky
SlovSofa zľava

Nakupujte dobre a múdro! Využite naše akcie a zľavy.

Celý rok môžete využiť prebiehajúce aktuálne AKCIE a zľavy našej predajne (aj tie, ktoré sú podporované vyrobcami) tak, že si tovar objednáte s garanciou ceny na termín dodania, ktorý Vám vyhovuje najviac. Podrobnosti Vám radi vysvetlíme u nás v predajni v Bojniciach (ak Vám nevyhovujú naše otváracie hodiny, dohodnite si termín na info@slovsofa.sk alebo na tel. čísle 0905 340 670).

SlovSofa - kvalitné slovenské sedacie súpravy

Nech sa páči príďte sa k nám poradiť vo výbere. Naši zákazníci to využívaju počas celého roka, tak prečo nie aj v lete, keď sú tu mimoriadne ponuky, akcie a zľavy.

Volajte… píšte… príďte!

Nakupujte na splátky

Vážení zákazníci, nakupujte u nás rozumne na splátky. Pri kúpe na splátky máte možnosť nakúpiť tovar bez navýšenia až na šesť splátok. O kúpe tovaru na splátky bez navýšenia vás budeme radi informovať v našej predajni.

SlovSofa splátky