Akcie a zľavy

SlovSofa zľava

Milí zákazníci, nakupujte dobre a múdro! Využite naše akcie a zľavy.

Celý rok môžete využiť prebiehajúce aktuálne AKCIE a zľavy našej predajne (aj tie, ktoré sú podporované vyrobcami) tak, že si tovar objednáte s garanciou ceny na termín dodania, ktorý Vám vyhovuje najviac. Podrobnosti Vám radi vysvetlíme u nás v predajni v Bojniciach (ak Vám nevyhovujú naše otváracie hodiny, dohodnite si termín na info@slovsofa.sk alebo na tel. čísle 0905 340 670).

SlovSofa - kvalitné slovenské sedacie súpravy

Nech sa páči príďte sa k nám poradiť vo výbere. Naši zákazníci to využívaju počas celého roka, tak prečo nie aj v lete, keď sú tu mimoriadne ponuky, akcie a zľavy.

Volajte… píšte… príďte!

PredVIANOČNÉ zľavy

Vážení Zákazníci, ❤️
 
na všetky objednávky sedacích súprav a kresiel uskutočnené v našej predajni SlovSofa Bojnice do 22.12.2023 dostanete zľavu do

-15%.

Poponáhľajte sa, aby ste to ku nám stihli ešte v čase pohody, keď nie je predvianočný zhon. Tešíme sa na vás v našej predajni.
 
Teraz je ten správny čas na nákup u nás.
 
SlovSofa poukážky

Darčekové poukážky

Ak chcete niekomu urobiť radosť, môžete mu darovať darčekovú poukážku na nákup v našej predajni. Výška ceny závisí len od Vás. Darčekové poukážky sú dostupné celoročne. Pre jej kúpu sa zastavte u nás v predajni.

SlovSofa poukážky

Nakupujte na splátky

Vážení zákazníci, nakupujte u nás rozumne na splátky. Pri kúpe na splátky máte možnosť nakúpiť tovar bez navýšenia až na šesť splátok. O kúpe tovaru na splátky bez navýšenia vás budeme radi informovať v našej predajni.

SlovSofa splátky